ARAÇLAR

KATEGORİLER

REKLAM

Hakkımızda

VİZYON

En büyük fırsatlar vizyon sahibi firmaları bulur. Zorlu sorunların üstünden gelip büyük hayaller kuranları, daha önce hiç denenmemiş şeyleri deneyenleri. En başarılı kuruluşlar, sadece para karşılığı hizmet ve mal üretmekle yetinmez. Onlar yeni bir alanda öncülük eder. Büyük hayaller kurup öyle muazzam bir vizyonla işe koyulurlar ki insanların onların peşinden gitmekten başka şansı kalmaz.

Sanayi çağının büyük bir kısmında, firmalar sadece sanayinin sunduğu araçları kullanmayı öğrenerek ve onlara verilen işleri yaparak gitgide yükselen hayat standartlarının tadını çıkarmayı bildiler. Bu durum mühendisler, muhasebeciler, teknisyenler, satış elemanları, yöneticiler ve başka işlerde çalışan pek çok insan için geçerlidir. Dürüst bir çalışanın bir iş günü, iyi bir para karşılığında bir başkasının vizyonu doğrultusunda çalışmaktan ibarettir. Oysa bütün bunlar değişiyor. Teknoloji, bir zamanlar iyi yönetilen bir şirketin olanakları tek başına sunuyor artık. Sonuçta iyi donanımlı bir firma, yüzlerce firmanın yaptığı ve hatta holdinglerin yaptığı işi yapabilecek durumda.

Bilgi çağında refaha kavuşmak için, "neden" sorusunun piri olmamız gerekiyor. Büyük hayaller kurmamız, ayak basılmadık alanları keşfetmemiz, yeni kavramlar geliştirip vizyonumuzun peşinden gitme cesaretine sahip olmamız gerekiyor. Bunları yapabilen firma için seçenekler sınırsızdır. Etrafınıza bir bakalım. Gördüğümüz her şey için "Neden?", "Neden Olmasın?" ve "Böyle olsa nasıl olur?" sorularını soralım. Her yönden fırsatların geldiğini göreceğiz. Hayatta yol alırken rekabet gücümüze, deneyimlerimize ya da bir alandaki uzmanlaşmamıza güvenmekle yetinmedik. Kendi içimize bakarak vizyonu bulduk. 2020 yılında oto yedek parça sektöründeki ilk beş şirket arasında; uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren bir grup olmak için "www.forsautomarket.com" kurduk.


KISACA FORS YEDEK PARÇA VE OTOMOTİV.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1997 yılında Bursa-Kestel’de Fors Metal Alüm.Plas.Çelik İnş.Hay.San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak kauçuk ve saçlı, oto yedek parça üretimine başlamıştır. Daha sonra üretimi bırakıp yeni unvanı ile İstanbul-Aksaray semtinde açtığı mağazası ile GM, Mercedes, BMW ve VW grubu araçların yedek parça ithalat ve ihracatlarını yaparak hızlı büyüme yoluna gitmiştir. İhracatları ile 2014 yılı itibariyle 28 ülkeye satışlarını devam etmektedir. Beylikdüzü’deki toplam 5000 m2 ‘lik depo alanıyla müşterilerine rahat ve ferah alışveriş ortamı yaratan Fors Otomotiv, büyüme stratejisi doğrultusunda RUSYA ve KAZAKISTAN 'da şubelerini açmıştır.

Fors Otomotiv müşterilerine, tescilli marka formatları ve dağıtım kanalları aracılığı ile ulaşmaktadır:
     •   WON-DER      •   LEX      •   CVC      •   DAG      •   TSC (Toscano)

OPEL-CHEVROLET-AUDI-VW-SEAT-SKODA-MERCEDES-BMW-FORD-RENAULT-FİYAT ve daha birçok araç grubunda zengin ürün çeşidi bulunan "www.forsautomarket.com", müşterilerine aradıkları her ürünü rahatça bulabilecekleri alternatifler sunmaktadır. Müşterilerine sunduğu yerel ve uluslararası markaların yanı sıra üretimi ile de çatıya yükseltmiştir. Tüm bunların yanı sıra dijital pazarlamada yeni trendleri yakından takip eden Fors Otomotiv, mobil web sitesi ile birlikte gerekli aplikasyonlarını tamamlamış ve müşteri memnuniyetinde fayda sağlayacak, satış sonrası destek hizmetini maximum seviyeye çıkartmak adına hizmet veren               (0212) 875 92 86 telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.